سایپا

لوازم یدکی تیبا

لوازم یدکی تیبا افراپارت

لوازم یدکی تیبا

گروه تولیدی افراپارت با افتخار با تولید و عرضه لوازم یدکی خودرو، انواع شلنگ بالا رادیاتور تیبا،  و سایر شلنگ های تیبا را برای هموطنان عزیز مهیا کرده است.

شلنگ خودرو

در تمام خودروها 4 شلنگ اصلی برای آب رادیاتور وجود دارد که شامل شلنگ بالایی و پایینی رادیاتور و شنلگ‌های ورودی و خروجی رادیاتور بخاری می‌باشند.

شیلنگ رادیاتور از یک سو به موتور و از سوی دیگر به رادیاتور خودرو متصل است. شیلنگ رادیاتور مجرایی لوله مانند است که آب یا مایع خنک‌کننده را که از موتور خودرو خارج می‌شود، به سمت رادیاتور هدایت می‌کند.

 

نوار لاستیکی خودرو

از لاستیک ها در قسمتهای مختلف خودرو استفاده می شود. نوارهای خودرو به عنوان آبگیر و درزگیر مورد استفاده هستند و عایق صوت ، مانع گرد و خاک و نیز جاذب ضربات نیز می باشند.

لذا در قسمت های مختلف خودرو مانند نوار آبرو کنار سقف، درزگیر ، نوار دور شیشه ،نوار دور صندوق عقب ، نوار آبگیر داخلی و بیرونی و … مورد استفاده هستند.

یک نوار باکیفیت در شرایط آب و هوایی مختلف و درجات گرما و سرمای زیاد قادر به حفظ کیفیت می باشد.

این نوارها ، فضای داخلی خودروی شما را از سرما و گرما ، سروصدا و گردو خاک محافظت می کنند

 

شلنگ تیبا: 

شلنگ مکش تیبا

شلنگ زانویی منبع انبساط تیبا

شلنگ ورودی منبع انبساط تیبا

شلنگ آب شماره 2 بخاری (کج) تیبا

شیلنگ آب شماره 1 بخاری (راست) تیبا

شلنگ ورودی آب رادیاتور تیبا (بالا رادیاتور تیبا)

شلنگ خروجی آب رادیاتور تیبا ( شلنگ پایین رادیاتور تیبا)

 

ویژگی های منحصر به فرد محصولات افراپارت شامل موارد زیر می باشد :
دارای استاندارد ISO TS 
دارای استاندارد IATF
دارای گرید  A ساپکو و سازه گستر

 

خرید آنلاین شلنگ بالا رادیاتور تیبا :

خرید کردن به صورت حضوری در دنیای مدرن امروز پایان یافته و جایش را به خرید غیر حضوری و آنلاین داده است. اما نکته اینجاست که ما وقتی کالایی را به خوبی نمیشناسیم و نمیدانیم چه برند هایی برای قطعه ی مورد نظرمان هست، چگونه می توانیم انلاین خرید کنیم. مجموعه ی افراپارت برای راحتی شما عزیزان و سهولت در خرید، امکان مشاوره ی رایگان را نیز برای بررسی لوازم یدکی تیبا و انواع شلنگ تیبا فراهم نموده است.

خرید نوار آببندی خودرو :

برای خرید نوار آبگیر خودرو توجه به جنس باکیفیت و نیز قیمت محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

ما در گروه تولیدی بازرگانی افراپارت با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه یعنی EPDM . بهترین محصول را برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده ایم. 

قیمت شلنگ تیبا :

برای خرید لوازم یدکی تیبا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت میتوانید از 3 روش مراجعه به نمایندگی های افراپارت در سراسر ایران و یا خرید از سایت افراپارت و یا سایت تک و یک  استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید