سایپا

لوازم یدکی نیسان

شلنگ رادیاتور نیسان افراپارت

لوازم یدکی نیسان

گروه تولیدی افراپارت با افتخار با تولید و عرضه لوازم یدکی خودرو، انواع شلنگ بخاری نیسان،  و سایر شلنگ های نیسان را برای هموطنان عزیز مهیا کرده است. 

شلنگ خودرو

در تمام خودروها 4 شلنگ اصلی برای آب رادیاتور وجود دارد که شامل شلنگ بالایی و پایینی رادیاتور و شنلگ‌های ورودی و خروجی رادیاتور بخاری می‌باشند.

شیلنگ رادیاتور از یک سو به موتور و از سوی دیگر به رادیاتور خودرو متصل است. شیلنگ رادیاتور مجرایی لوله مانند است که آب یا مایع خنک‌کننده را که از موتور خودرو خارج می‌شود، به سمت رادیاتور هدایت می‌کند.

 

نوار لاستیکی خودرو

از لاستیک ها در قسمتهای مختلف خودرو استفاده می شود. نوارهای خودرو به عنوان آبگیر و درزگیر مورد استفاده هستند و عایق صوت ، مانع گرد و خاک و نیز جاذب ضربات نیز می باشند.

لذا در قسمت های مختلف خودرو مانند نوار آبرو کنار سقف، درزگیر ، نوار دور شیشه ،نوار دور صندوق عقب ، نوار آبگیر داخلی و بیرونی و … مورد استفاده هستند.

یک نوار باکیفیت در شرایط آب و هوایی مختلف و درجات گرما و سرمای زیاد قادر به حفظ کیفیت می باشد.

این نوارها ، فضای داخلی خودروی شما را از سرما و گرما ، سروصدا و گردو خاک محافظت می کنند

 

شلنگ نیسان: 

شلنگ پایین رادیاتور نیسان

شلنگ ورودی آب بخاری نیسان

شلنگ خروجی آب بخاری نیسان

شلنگ ورودی بخاری بین چهار راهی و بخاری نیسان دوگانه سوز انژکتوری

شلنگ ورودی بخاری بین موتور و چهار راهی نیسان دوگانه سوز انژکتوری

شلنگ ورودی آب رادیاتور (نیسان بنزینی) شلنگ بالا رادیاتور

 

ویژگی های منحصر به فرد محصولات افراپارت شامل موارد زیر می باشد :
دارای استاندارد ISO TS 
دارای استاندارد IATF
دارای گرید  A ساپکو و سازه گستر

 

خرید آنلاین شلنگ بخاری نیسان :

خرید کردن به صورت حضوری در دنیای مدرن امروز پایان یافته و جایش را به خرید غیر حضوری و آنلاین داده است. اما نکته اینجاست که ما وقتی کالایی را به خوبی نمیشناسیم و نمیدانیم چه برند هایی برای قطعه ی مورد نظرمان هست، چگونه می توانیم انلاین خرید کنیم. مجموعه ی افراپارت برای راحتی شما عزیزان و سهولت در خرید، امکان مشاوره ی رایگان را نیز برای بررسی شلنگ بخاری نیسان و انواع شلنگ رادیاتور نیسان فراهم نموده است.

 

خرید شیلنگ خودرو :

برای خرید شیلنگ خودرو توجه به جنس باکیفیت و نیز قیمت محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

ما در گروه تولیدی بازرگانی افراپارت با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه یعنی NBR . بهترین محصول را برای شما هموطنان عزیز فراهم

کرده ایم. 

 

قیمت شلنگ بخاری نیسان:

برای خرید شلنگ بخاری نیسان و سایر شلنگ های نیسان با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت میتوانید از 3 روش مراجعه به نمایندگی های افراپارت در سراسر ایران و یا خرید از سایت افراپارت و یا سایت تک و یک استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید