لوازم یدکی پژو پارس

پژو پارس

خرید بهترین شلنگ رادیاتور پژو پارس افراپارت

گروه تولیدی افراپارت با افتخار با تولید و عرضه لوازم یدکی پژو پارس ، بهترین شلنگ رادیاتور پژو پارس و نوار آب بندی پژو پارس از برترین تولیدکنندگان کشور برای خدمت رسانی به تمام هموطنان اهتمام دارد.

خرید کردن به صورت حضوری در دنیای مدرن امروز پایان یافته و جایش را به خرید غیر حضوری و آنلاین داده است. اما نکته اینجاست که ما وقتی کالایی را به خوبی نمیشناسیم و نمیدانیم چه برند هایی برای قطعه ی مورد نظرمان هست، چگونه می توانیم انلاین خرید کنیم. مجموعه ی افراپارت برای راحتی شما عزیزان و سهولت در خرید، امکان مشاوره ی رایگان را نیز برای بررسی لوازم یدکی، انواع شلنگ پارس و نوار آب بندی پژو پارس فراهم نموده است.

 

شلنگ پژو پارس

در تمام خودروها 4 شلنگ اصلی برای آب رادیاتور وجود دارد که شامل شلنگ بالایی و پایینی رادیاتور و شنلگ‌های ورودی و خروجی رادیاتور بخاری می‌باشند.

شیلنگ رادیاتور از یک سو به موتور و از سوی دیگر به رادیاتور خودرو متصل است. شیلنگ رادیاتور مجرایی لوله مانند است که آب یا مایع خنک‌کننده را که از موتور خودرو خارج می‌شود، به سمت رادیاتور هدایت می‌کند.

 

نوار لاستیکی پژو پارس

از لاستیک ها در قسمتهای مختلف خودرو استفاده می شود. نوارهای خودرو به عنوان آبگیر و درزگیر مورد استفاده هستند و عایق صوت ، مانع گرد و خاک و نیز جاذب ضربات نیز می باشند.

لذا در قسمت های مختلف خودرو مانند نوار درزگیر ، نوار دور شیشه ،نوار دور صندوق عقب ، نوار آبگیر داخلی و بیرونی و … مورد استفاده هستند.

یک نوار باکیفیت در شرایط آب و هوایی مختلف و درجات گرما و سرمای زیاد قادر به حفظ کیفیت می باشد.

این نوارها ، فضای داخلی خودروی شما را از سرما و گرما ، سروصدا و گردو خاک محافظت می کنند

 

انواع شلنگ پژو پارس : 

شلنگ ورودی هوا به هواکش 

شلنگ ورودی آب بخاری پژو پارس

شلنگ پایین رادیاتور کلاسیک پژو پارس

شلنگ بخار روغن از قالپاق سوپاپ به منیفولد ( پژو پارس ، پژو 405 و سمند )

 
 

 شلنگ ورودی هوا به هواکش پارس افراپارتشلنگ پایین رادیاتور کلاسیک پارس افراپارتشلنگ ورودی آب بخاری پژو پارس و 405 افراپارتشلنگ بخار روغن افراپارتلوله خلا رگلاتور پژو پارس افراپارت

 
 
 
 

برخی از انواع نوار لاستیکی و آب بندی پژو پارس :

نوار گردگیر خارج دور کلاف شیشه

نوار آبگیر بیرونی عقب راست پارس

 

ویژگی های منحصر به فرد محصولات افراپارت شامل موارد زیر می باشد :
دارای استاندارد ISO TS 
دارای استاندارد IATF
دارای گرید  A ساپکو و سازه گستر

 

خرید شلنگ رادیاتور پژو پارس :

بهترین راه برای خرید آنلاین انواع شلنگ رادیاتور پژو پارس و انواع شلنگ بخاری پژو پارس سایت افراپارت می باشد. چراکه شما می توانید بالاترین کیفیت موجود در بازار را با قیمت عمده خریداری کنید.

ما در گروه تولیدی بازرگانی افراپارت با حذف واسطه ها ، بهترین زمینه را برای خرید لوازم یدکی فراهم کرده ایم.

ارسال دیدگاه