سایپا

لوازم یدکی ساینا

خرید شلنگ ساینا افراپارت

لوازم یدکی ساینا

گروه تولیدی افراپارت با افتخار با تولید و عرضه لوازم یدکی خودرو، انواع شیلنگ بخاری ساینا و سایر شلنگ های تیبا را برای هموطنان عزیز مهیا کرده است. 

شلنگ خودرو

در تمام خودروها 4 شلنگ اصلی برای آب رادیاتور وجود دارد که شامل شلنگ بالایی و پایینی رادیاتور و شنلگ‌های ورودی و خروجی رادیاتور بخاری می‌باشند.

شیلنگ رادیاتور از یک سو به موتور و از سوی دیگر به رادیاتور خودرو متصل است. شیلنگ رادیاتور مجرایی لوله مانند است که آب یا مایع خنک‌کننده را که از موتور خودرو خارج می‌شود، به سمت رادیاتور هدایت می‌کند.

 

نوار لاستیکی خودرو

از لاستیک ها در قسمتهای مختلف خودرو استفاده می شود. نوارهای خودرو به عنوان آبگیر و درزگیر مورد استفاده هستند و عایق صوت ، مانع گرد و خاک و نیز جاذب ضربات نیز می باشند.

لذا در قسمت های مختلف خودرو مانند نوار آبرو کنار سقف، درزگیر ، نوار دور شیشه ،نوار دور صندوق عقب ، نوار آبگیر داخلی و بیرونی و … مورد استفاده هستند.

یک نوار باکیفیت در شرایط آب و هوایی مختلف و درجات گرما و سرمای زیاد قادر به حفظ کیفیت می باشد.

این نوارها ، فضای داخلی خودروی شما را از سرما و گرما ، سروصدا و گردو خاک محافظت می کنند

 

شلنگ ساینا: 

شلنگ مکش تیبا

شلنگ زانویی منبع انبساط ساینا

شلنگ ورودی منبع انبساط ساینا

شلنگ آب شماره 2 بخاری (کج) ساینا

شیلنگ آب شماره 1 بخاری (راست) ساینا

شلنگ ورودی آب رادیاتور تیبا (بالا رادیاتور ساینا)

شلنگ خروجی آب رادیاتور تیبا ( شلنگ پایین رادیاتور ساینا)

 

ویژگی های منحصر به فرد محصولات افراپارت شامل موارد زیر می باشد :

دارای استاندارد ISO TS 
دارای استاندارد IATF
دارای گرید  A ساپکو و سازه گستر

 

خرید آنلاین شیلنگ بخاری ساینا:

خرید کردن به صورت حضوری در دنیای مدرن امروز پایان یافته و جایش را به خرید غیر حضوری و آنلاین داده است. اما نکته اینجاست که ما وقتی کالایی را به خوبی نمیشناسیم و نمیدانیم چه برند هایی برای قطعه ی مورد نظرمان هست، چگونه می توانیم انلاین خرید کنیم. مجموعه ی افراپارت برای راحتی شما عزیزان و سهولت در خرید، امکان مشاوره ی رایگان را نیز برای بررسی لوازم یدکی ساینا و انواع شلنگ رادیاتور ساینا فراهم نموده است.

 

خرید نوار آببندی خودرو :

برای خرید نوار آبگیر خودرو توجه به جنس باکیفیت و نیز قیمت محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

ما در گروه تولیدی بازرگانی افراپارت با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه یعنی EPDM . بهترین محصول را برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده ایم. 

قیمت شلنگ ساینا :

برای خرید لوازم یدکی ساینا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت میتوانید از 3 روش مراجعه به نمایندگی های افراپارت در سراسر ایران  یا خرید از سایت افراپارت و یا  سایت تک و یک استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید